02-03 kwiecień 2011r Lublin 2x tC

 AUTOSALON i BASS&TUNING SHOW 2011 to największe targi motoryzacyjne we Wschodniej Polsce. Razem z Szalikiem postanowiliśmy godnie zaprezentować nasz klub. Tutaj duże podziękowania dla smaru za pomoc podczas tego weekendu. Co można było zobaczyć, czego możnadotknąć i czego posłuchać? , samochody osobowe i dostawcze, car audio, elektronika, tuning mechaniczny i optyczny, chip tuning, akcesoria tubingowe, motocykle, skutery i ruady, usługi motoryzacyjne, ubezpieczenia, kredyty, leasing.

W tym roku na Autosalonie swoje premiery miały takie auta jak: Suzuki Kizashi 4WD Sport, Nowy Ford Focus, Nowy Ford C-MAX, Nowy Ford Grand C-MAX,  Nowy Opel Meriva, Nowy Opel Astra Sports Tourer, Nowy Chevrolet Orlando, Nowy Chevrolet Captiva. Tyle o "nudnym" autosalonie. Na hali "B" prezentowały się dużo bardziej ciekawe samochody między innymi dwa piękne Sciony tC hehe, żółte Lamborghini Murcielago, Ponad 1000 konny GMC Typhoon z teamu VTG, Dumnie prezentował się również klub Mustanga. Na imprezie dla miłośników mocnego brzmienia nie lada gratką była I eliminacja do Finału Mistrzostw Polski Car Audio EASCA 2011. Na końcu zrobiliśmy sobie jeszcze pare zdjęć z tC smaru. Poniżej galeria z tej imprezy.

Galeria:

 

 

 

Copyright © 2019 Crimer. All Right Reserve.