24-25 październik 2009r Warszawa 1x tC

24-25 październik 2009 odbyło się największe motoryzacyjne wydarzenie roku w Polsce. W Warszawskiej hali wystawienniczej MT Moto odbyła się wystawa motoryzacyjno-tuningowa MTM Moto Show Warszawa 2009 połączona z finałem Wojny północ-południe. Nasz klub www.club-scion.pl reprezentowałem niestety sam, ale warto było. Na zwiedzających czekało kilkadziesiąt samochodów z Polski, Węgier i Czech biorących udział w finale Wojny północ-południe 2009 i z tuningowanych na różne style, od klasycznego Fiata 125p Bahama Yellow z Air Ride, przez kawowego Golfa "German Style" oraz przepięknego brązowego żuczka - VW Garbus - zwycięzce poprzedniego finału Wojny północ-południe

kończąc na Oplu Asconie "Rat Style". Ale MTM Moto Show to nie tylko Wojna północ-południe, wiec na wystawie były też inne atrakcje, m.in. gala Furious.pl, prezentująca kilkanaście samochodów, od Opli Calibra i Vectra, przez Fordy Focusy, kończąc na Mustangu Shellby Cobra GT500, BMW 545i by AC Schnitzer oraz Nowym Camaro SS. Na wystawie w Hali MT Moto, można było również podziwiać kilka bardzo gustownie z tuningowanych ciągników siodłowych, parę Demo Carów firm JBL i Rockford Fosgate. Dla bardziej wytrwałych była możliwość pojeżdżenia po torze modelami RC, były one dostępne albo w wersjach torowych, albo w wersji do driftu. Można było również zaczerpnąć wiedzy na temat bezpieczeństwa na drodze oraz poczuć się jak podczas zderzenia dzięki specjalnemu fotelowi na pochylni imitującemu zderzenie przy prędkości około 15km/h, miało to na celu uświadomienie pasażerom jak ważne jest zapinanie pasów bezpieczeństwa. Na wystawie odbyły się także zawody dB Drag, w których udział wzięło około 30 samochodów, a najlepszym z nich okazał się Fiat Cinquecento z drzwiami zamykanymi na śruby, osiągając wynik 162.2 dB, co jest najlepszym wynikiem w Polsce. Jeśli mówimy o imprezie związanej z motoryzacja, to nie można zapomnieć o Kobietach, i organizatorzy o nich także nie zapomnieli i zorganizowali konkurs Miss MTM, który zwyciężyła jedna z hostess od organizatora Wojny północ-południe..

 

 Galeria:


Copyright © 2019 Crimer. All Right Reserve.